נושא הבלוג

קצת קשה לדחוס יותר מ- 20 שנות נסיון עם תיב"ם מכני תלת ממדי יחד עם עוד כמה שנות נסיון בהדפסה תלת ממדית לתוך בלוג אחד. אבל, זה כייף לנסות.
הבלוג מיועד למקצוענים ולחובבים ב 3D CAD וב 3D Printing למי שרוצה ללמוד ולהבין יותר על הטכנולוגיה ועל החידושים בתחום. אשמח לתגובות ולשיתוף.

יום רביעי, 6 בנובמבר 2013

אוטודסק ו OTOY בשיתוף פעולה מענין

לפני כשלוש שנים כתבתי כאן על שיתוף הפעולה של חברת SolidWorks עם יצרן פלטפורמת המשחקים לענן OTOY ועל האפשרות לייבוא הטכנולוגיה הזו גם לעולם התיב"ם, כפי שהיא קיימת בעולם המשחקים עם פתרונות כגון OnLive .

OnLive מזרימה משקים למסך המחשב או למסך הביתי כאשר העיבוד נעשה על שרתי ענן של החברה. הלקוח משלם עבור השימוש ויכול להריץ משחקים שונים ללא תלות בקונסולה שאליה הם נכתבו במקור וללא צורך לרכוש את המשחק מראש.  SolidWorks הייתה אמורה לצאת עם פתרון דומה לעולם התיב"ם. אבל, בעוד חברת האם, דאסו סיסטמס, סגרה לסולידוורקס את הברז ואיננה מאפשרת השקעות בטכנולוגיות חדשות, AutoDesk ממשיכה את הפיתוח בתחום והבוקר הודיע על שיתוף הפעולה המעניין בינה לבין אמזון ו OTOY שיאפשר לכם בקרוב להריץ מרחוק את מוצרי התיב"ם הסטנדרטים של אוטודסק כגון Revit, Inventor או 3DMAX על גבי תוכנת הגלישה וללא צורך בהתקנה מקומית.

גל

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה