נושא הבלוג

קצת קשה לדחוס יותר מ- 20 שנות נסיון עם תיב"ם מכני תלת ממדי יחד עם עוד כמה שנות נסיון בהדפסה תלת ממדית לתוך בלוג אחד. אבל, זה כייף לנסות.
הבלוג מיועד למקצוענים ולחובבים ב 3D CAD וב 3D Printing למי שרוצה ללמוד ולהבין יותר על הטכנולוגיה ועל החידושים בתחום. אשמח לתגובות ולשיתוף.

יום חמישי, 30 ביוני 2011

זרעי קיץ

הכרזות של תחילת הקיץ ודאסו הולכת ל swYm
רשת חברתי, בלוגיה, חנות אפ'ס, PLM , מה שתרצו - ה SWYM


בעבר התחרו בניהן חברות התיב"ם בהכרזות על תכונות, כלים ויכולות חדשות. עכשיו, הזירה עברה לרשת. ההכרזות האחרונות מתמקדות בעיקר ב "מי יותר חברתי" . כמובן שלא מדובר במי תורם יותר לאוכלוסיות נזקקות או משהוא שכזה. הנושא החם היום הוא מי מתאים יותר לעידן של רשתות חברתיות, חנויות אפליקציות שזה) IOS  בכללי - כל מה שהוא אפל) , אנדרואיד, פייסבוק וכו

חברות ציבוריות אוהבות לשמור את ההכרזות החשובות לסוף / תחילת רבעון. סימנס ואוטודסק גמגמו השבוע קצת בנושאים של שיתוף וחנות אפליקציות (סימנס) ו PTC עסוקה במוצר חדש (יותר נכון - שם חדש למוצרים ישנים) . אתמול , דאסו כבשה את הבמה עם שורה של הצהרות שקשורות ל...שימו לב -   SAAS  (תוכנה כשרות, ובעברית -  תשלום לפי שימוש)   למחשוב ענן , לחנות אפליקציות ול"הכל ביחד" תחת השם swYm  אבל, לפני שאתם מסתערים על האינטרנט עם ציפיות להתנסות בכלים ויכולות חדשות, אנא זכרו, אנחנו ביולי, דאסו היא חברה צרפתית והכרזות בדרך כלל מופיעות לפני המוצרים. כלומר: "הכרזנו ועכשיו כולם יוצאים לחודשיים חופש. כשנחזור, נתאושש קצת ולקראת ינואר נחשוב איך מיישמים את ההכרזות"

שורה אחת צדה לי את העין באחת ההכרזות  של Dassault Systèmes :
"The 3DS experience platform is powered by Version 6 technology, the foundation for all 3DS brands (CATIA, SolidWorks, SIMULIA, DELMIA, ENOVIA, 3DVIA, Exalead, 3DSWYM) "
זו הפעם ראשונה שפרסום רשמי מציג את פלטפורמת ה- V6 כבסיס לסולידוורקס. להזכירכם, משנת 95 SolidWorks  נשענת בעיקר על פלטפורמת Parasolid ו D-Cube  השייכות למתחרה הוותיק סימנס / יוניגרפיקס.

קיץ נפלא ותלת מימדי לכולם
גל רז

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה